לייעוץ ראשוני או תיאום פגישה

  עורך דין מכירת דירה

  בעידן שבו מחירי הנדל"ן לא מפסיקים לעלות כבר יותר מ-10 שנים ובשיעור משמעותי מאוד, מצבם של בעלי הדירות טוב ואפילו טוב מאוד. יחד עם זאת השווי הכספי העצום של הנכסים מחייב גם התנהלות אחראית וזהירה במיוחד. בפרט חשוב לזכור שללא ליווי צמוד של עורך דין מכירת דירה עלולה להסתבך ולגרום לנזקים חמורים ועוגמת נפש. משרד עורכי הדין שפי-בוזגלו מתמחה בדיני מקרקעין וצבר ניסיון בהענקת ייעוץ משפטי מקצועי ומועיל למוכרי דירות (וגם נכסים אחרים).

  עמלת עורך דין מכירת דירה

  * תשלום מיסים לא מחויבי המציאות – מכירת דירה כרוכה בתשלום מס שבח, שעלול להסתכם בעשרות אלפי ואפילו מאות אלפי שקלים. כמו כן ייתכן היטל השבחה. עו"ד מקרקעין מיומן מסייע למצוא, במסגרת החוק כמובן, דרכים להפחתת חבות המס ככל האפשר ובכך לחסוך ללקוח כספים.

  * הסכם מכר שלא מספק הגנה מלאה על זכויות המוכרים – ניסוח הסכם מכר מחייב תשומת לב מלאה לסעיפים שלאדם הסביר אין את הבקיאות המקצועית הנדרשת להבנתם, אבל התוצאה עלולה להיות חשיפה לסיכונים מיותרים. למשל עקב הערת האזהרה לטובת הקונה או בשל הצורך של הרוכש במשכנתא.

  * פריסה לא אופטימלית של התשלומים – באופן שמקשה על המוכר לממש את הכסף, למשל לטובת רכישת דירה אחרת, ואפילו מונע ניצול הזדמנות נדל"נית אטרקטיבית עקב היעדר המשאבים הכספיים הרלוונטיים.

  שירות בזמינות מרבית ובאחריות מלאה

  לאחר שמבינים כי ללא עורך דין מכירת דירה עלולה להוביל לתוצאות לא מיטביות, השלב הבא הוא באופן טבעי בחירה מושכלת של איש מקצוע מתאים. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו התמחו בתחום המקרקעין בתל אביב ובמשרד שהקימו בחיפה הם מביאים לידי ביטוי את האני מאמין שלהם בכל הנוגע לשירות למוכרי דירות. בפרט מקפידים עו"ד שפי ועו"ד בוזגלו על זמינות גבוהה, על מתן הסברים ברורים ומפורטים בסבלנות רבה כדי שכל לקוח ירגיש בטוח לחלוטין, על התנהלות אחראית מתוך הבנת החשיבות העצומה של העסקה למוכר ועל אמינות ללא פשרות. כל אלה, בצירוף הניסיון שכבר צברו והבקיאות המקצועית המעמיקה בתחום, מבטיחים תוצאות מיטביות ושקט נפשי לאורך כל הדרך.

  Credit: Pixabay.com

  שכר טרחה עורך דין מכירת דירה

  הביטוי "שכר טרחה עורך דין מכירת דירה" זוכה לחיפושים רבים בגוגל – וקל להבין מדוע: מכירת דירה היא אירוע מורכב מבחינות רבות, ובפרט בהיבט המשפטי. בהתאם מומלץ בחום לא לנסות למכור דירה, או כל נכס אחר, ללא ליווי צמוד של עורך דין מומחה למקרקעין, רצוי עם ניסיון. כשמחפשים איש מקצוע כזה, שאלת עלות השירות היא באופן טבעי שיקול מרכזי בבחירה ולכן החיפושים הרבים. משרד עורכי דין שפי-בוזגלו מספק שירות מקצועי להפליא במחירים הוגנים ומשתלמים, ומסייעים במכירת הדירה בראש שקט באמת.

  שכר טרחה עורך דין מכירת דירה – דגשים חשובים

  * גובה שכר הטרחה נקבע בהתאם למחיר המכירה – הטווח המקובל הוא בין חצי אחוז לאחוז מהסכום שתקבלו בסופו של תהליך. בדרך כלל שכר הטרחה יהיה חצי אחוז – סכום לא מבוטל, אבל כמובן גם לא מאוד משמעותי ביחס לסכום שתקבלו מהקונים ובוודאי שביחס לתועלת הרבה של השירות.

  * הוצאות נלוות – ישנן אגרות שונות שלא נכללות בשכר הטרחה, וביניהן למשל התשלום בגין הרישום בטאבו, אגרת רישום הערת אזהרה ועוד, אשר מסתכמות בכמה מאות שקלים. כדאי לוודא שהשירות שמספק עורך הדין כולל התנהלות מול הרשויות והשלמת כל הפעולות הפורמליות, כך שלא תבזבזו זמן יקר.

  * חיסכון משמעותי בתשלום המס – הליווי הצמוד של עו"ד מקרקעין לאורך מכירת הדירה, עד לחתימה על החוזה הסופי, מספק מספר תועלות. החשובה שבהן היא האפשרות להימנע מתשלום מיסים לא הכרחיים – אופציה שעשויה להיות שווה סכום כסף משמעותי מאוד.

  מקסימום תמורה לכסף

  "שכר טרחה עורך דין מכירת דירה" הוא כאמור חיפוש נפוץ בגוגל, ולא בכדי. לגיטימי ומקובל לבחון ולבחור עורכי דין גם על סמך שכר הטרחה שהם גובים, אבל חשוב במקביל לוודא שאתם זוכים למקסימום תועלת מהשירות – אין טעם לחסוך כמה מאות שקלים ולסכן סכומי כסף גבוהים בהרבה עקב מכירה רשלנית של נכס השווה מיליוני שקלים. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו צברו ניסיון רחב היקף בגיבוש הסכמי מכר ובמתן ייעוץ סבלני ושירות מקיף למוכרי דירות – ובהתאם יכולים להבטיח גם לכם מכירה בתנאים אופטימליים וללא סיכונים מיותרים.

  קידום משרד עורכי דין קידום משרד עורכי דין