לייעוץ ראשוני או תיאום פגישה

  עורך דין מיסוי מקרקעין

  מיסוי הוא באופן כללי תחום מורכב מאוד, וכך גם מיסוי מקרקעין. מס אחד הוא מס רכישה שאותו חייב לשלם כל מי שרוכש זכות במקרקעין, כששיעור המס משתנה בהתאם לסכום הרכישה ועפ"י מדרגות הקבועות בחוק. כמו כן ישנם מקרים שבהם ניתנת הנחה ואפילו פטור. עוד מס הוא מס שבח – מס המוטל על ההפרש בין מחיר המכירה של נכס מסוים לבין המחיר שבו הוא נרכש, בניכוי ההוצאות לאורך השנים. גם לגבי מס זה יש אפשרויות שונות להקטין את חבות המס או לקבל פטור. על-מנת למצות את אפשרויות קבלת הפטורים וההנחות חשוב לפנות אל עורך דין מיסוי מקרקעין עם ניסיון. משרד עורכי הדין שפי בוזגלו מטפל בנושאי מיסוי מקרקעין מזה מספר שנים בהצלחה – ובאחריות רבה.

  השירותים החיוניים שמעניק עורך דין מיסוי מקרקעין

  * תכנון מס – החוק מחייב אמנם תשלום מיסים בגין עסקאות מקרקעין אבל מקנה כאמור גם אפשרויות להקטנת חבות המס. תכנון מס הוא כמובן פעולה לגיטימית לחלוטין, ועם עורך הדין הנכון ניתן לחסוך סכומי כסף משמעותיים.

  * ייצוג מול רשות המיסים – במקרים שבהם התגלו חילוקי דעות ונדרשת הגשת ערר, וגם על-מנת לקבל מראש אישורים רלוונטיים (Pre-Ruling).

  * עריכת הסכמים בתחום המקרקעין תוך התייחסות להיבטי מיסוי – כך שכל הסכם ישקף את האינטרסים החשובים גם בהיבט חשוב זה.

  * דיווחים לרשויות המס – כדי להבטיח התנהלות בהתאם לחוקים ולתקנות העדכניות ואפס סיכון להיווצרות קונפליקט מול הרשות.

  בקיאות מקצועית מעמיקה וייעוץ בגובה העיניים

  תחום מיסוי מקרקעין מתאפיין כאמור במורכבות עצומה. יחד עם זאת מי שזקוק לייעוץ או לתכנון מס רוצה מן הסתם להבין בדיוק מהן האפשרויות העומדות בפניו כך שיוכל לקבל את ההחלטה המיטבית. בהתאם עורך דין מיסוי מקרקעין נדרש להפגין בקיאות מקצועית מעמיקה ובמקביל לדעת להעביר ידע רלוונטי בגובה העיניים ובאופן ברור להבנה. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו, שהקימו את משרד שפי-בוזגלו שמתמחה במיסוי מקרקעין, אמונים על הושטת עזרה למי שזקוק לה וגם על מתן הסברים מדויקים ומקיפים ובה בעת ברורים לחלוטין. דגש נוסף בעבודת המשרד הוא זמינות מרבית, כך שהלקוחות יודעים בכל נקודת זמן שיש מי שמטפל בהם באופן המקצועי ביותר.

  קידום משרד עורכי דין קידום משרד עורכי דין