לייעוץ ראשוני או תיאום פגישה

  עורך דין קניית דירה

  קניית דירה חדשה מקבלן היא הגשמת חלום. אחרי יותר מעשור של עליות מחירים רציפות, ומשמעותיות מאוד, בשוק הנדל"ן, רכישה שכזו מחייבת השקעה של סכום כסף גבוה מאוד – ובהתאם חשוב לעשות הכל כדי למזער סיכונים. למרבה הצער יש לא מעט מקרים שבהם היה פער של ממש בין ההבטחות של הקבלן, ואפילו של חברות בנייה גדולות, ולכן ללא ליווי צמוד של עורך דין קניית דירה גם מקבלן וגם מחברה ותיקה היא הימור. למי שלא רוצה להמר על סכום של 7 ספרות, ועל תקוות של שנים רבות, מומלץ בחום לפנות למשרד עורכי דין שפי-בוזגלו, שהמקרקעין הוא תחום המומחיות שלו.

  עורך דין קניית דירה מקבלן

  * הסכמי מכר "סטנדרטיים" מוטים לטובת הקבלן / החברה – ולכן לא כדאי לחתום עליהם בלי להתייעץ עם עורך דין שמחויב אך ורק לכם.

  * ללא היתר בנייה הפרויקט עלול להתעכב במשך זמן רב – עורך דין מקרקעין מיומן יבחן האם כבר ניתן היתר לפרויקט. אם לא, רצוי מאוד לכלול בהסכם סעיף המתיר לכם לבטל את העסקה ולקבל בחזרה את כל סכומי הכסף שכבר שילמתם, עם הצמדה ובתוספת שכר הטרחה של עורך הדין.

  * ערבויות וביטחונות – כידוע רכישת דירה מקבלן כרוכה בתשלום סכומי כסף בלתי מבוטלים עוד לפני שניתן לגור בנכס. כדי לא לסכן את הסכומים הנ"ל, חשוב לוודא שישנם ביטחונות מספיקים.

  * אחריות – ההתקשרות עם הקבלן לא מסתיימת ברגע מסירת הדירה. החוק מחייב כל חברת בנייה לספק אחריות על ליקויים שיתגלו גם בעתיד.

  * סנקציות בגין איחורים – כל איחור בהשלמת העבודות וקבלת אישור אכלוס למבנה עלול לגרום להוצאות בלתי מבוטלות מבחינתכם, וכדאי לכלול בהסכם פיצוי במצב שכזה.

  תשומת לב מלאה לכל פרט ונחישות מרבית

  כששוכרים את שירותיו של עורך דין קניית דירה הופכת לעסקה בטוחה – בתנאי כמובן שבוחרים נכון עו"ד מקרקעין מיומן, נחוש ואחראי. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו, שהקימו את משרד עוה"ד שפי-בוזגלו, התמחו בתחום המקרקעין ומביאים לידי ביטוי בעבודתם את כל האיכויות הנ"ל, בצירוף מחויבות מלאה אליכם וזמינות גבוהה לכל שאלה, בקשה או צורך.

  Credit: Pixabay.com

  עורך דין רכישת דירה

  קניית דירה היא תמיד עסקה מורכבת. בין אם המוכר הוא חברת בנייה קטנה או גדולה, ובין אם מדובר על דירה יד 2 שנמכרת ע"י אדם פרטי, יש אינספור פרטים שחובה לוודא מראש, לפני חתימה על הסכם מחייב – על-מנת להימנע מסיכונים מיותרים וכדי ליהנות משקט נפשי אמיתי עד לקבלת המפתח. בהתאם מומלץ בחום לא לבצע בלי עורך דין רכישת דירה מכל סוג שהוא. בנוסף ישנה כמובן חשיבות לזהות עורך הדין – במשרד עורכי הדין שפי – בוזגלו הצטבר ניסיון נרחב בליווי רוכשי דירות והבטחת מלוא האינטרסים שלהם.

  שכר טרחה עורך דין רכישת דירה

  * המוכרים אינם בעלי הזכויות המלאות בנכס – למרבה הצער יש לא מעט הונאות נדל"ן, ואחת מהן היא מכירת דירה ע"י אדם שהוא כלל לא הבעלים שלה. רק בדיקה מקצועית מול לשכת רישום מקרקעין מאפשרת לדעת בוודאות שהאדם שאתם משלמים לו אכן רשאי למכור לכם את הדירה.

  * גילוי שעבודים וחובות רק לאחר הקנייה – מצב מסוכן אחד הוא זה שבו מוטלים שעבודים או חובות על הנכס. לשם כך נדרשת בדיקה יסודית מול רשם המשכונות.

  * פער בין המובטח לקיים – אם אתם מחפשים דירה עם חנייה או מחסן, והמוכר מציג לכם חנייה או מחסן ואפילו כולל סעיף כזה בחוזה, עדיין אין ודאות שתקבלו אותם. רק נסח הטאבו והתשריט של הבית המשותף מאפשרים לדעת אילו חלקים במרחב המשותף מוצמדים לדירה הספציפית שאתם רוכשים.

  * חריגות בנייה – כשאתם קונים דירה שבוצעו בה חריגות בנייה, האחריות עוברת אליכם, ובהתאם אתם עלולים לשלם מחיר יקר על אותן חריגות. עו"ד מקרקעין מיומן בוחן את המצב התכנוני של הנכס מול הרשות המקומית ובפועל, כך שניתן לדעת האם בוצעו חריגות או שהדירה עומדת בכל הדרישות הרלוונטיות.

  לשלם מיליוני ש"ח – רק על דירה שיודעים עליה הכל

  ללא מעורבות פעילה של עורך דין רכישת דירה שקולה לקניית חתול בשק. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו מספקים ליווי משפטי צמוד, זמין וקשוב, בוחנים באופן יסודי כל פרט ופרט וחוסכים לכם כסף ועוגמת נפש שעלולה להיווצר אם תגלו לאחר הקנייה שהדירה היא לא מה שחשבתם.

  ליווי צמוד בזמינות גבוהה

  התרומה המשמעותית של עורך דין לרכישת דירה בראש שקט וללא הפתעות מיותרות ומלחיצות הופכת אותו לדמות מפתח בתהליך. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו צברו ניסיון רב במתן שירות יקר ערך זה, תוך הקפדה על זמינות גבוהה כך שאף הזדמנות אמיתית בשוק הנדל"ן הקשוח לא תתפספס. מרכיב נוסף בשירות של משרד עורכי הדין שפי-בוזגלו, שתחום ההתמחות שלו הוא מקרקעין ובפרט הסכמי מכר, הוא ליווי צמוד עד להשלמת העסקה ומתן הסברים ברורים כדי שהלקוח ידע בכל נקודת זמן בדיוק בפני מה הוא ניצב ומהן האפשרויות הרלוונטיות עבורו.

  עלות עורך דין לרכישת דירה

  * בדיקה מקצועית של הרישום בלשכת רישום מקרקעין – על-מנת לוודא שהגורם שמוכר את הדירה הוא אכן הבעלים שלה באופן מלא.

  * בדיקה מקצועית של תשריט הבית המשותף ונסח הטאבו של הבית המשותף – בכדי לבחון אילו חלקים מתוך המרחבים המשותפים שייכים לנכס הספציפי הנרכש. רק בדרך זו ניתן להבטיח שהחנייה המובטחת תהיה אכן שלכם, ובאופן דומה לגבי מחסן ו/או זכויות שימוש בגג. במידה ומדובר בדירה שנמצאת בחכירה, תתבצע בדיקה מתאימה גם מול מנהל מקרקעי ישראל.

  * בדיקה מקצועית מול רשם המשכונות – במטרה לוודא שלא מוטלים שעבודים כלשהם על הדירה.

  * בדיקה מקצועית של תיק הבניין מול מחלקת הנדסה ברשות המקומית – על-מנת לוודא שאין בדירה חריגות בנייה (שהאחריות עליהן עוברת באופן אוטומטי לרוכשי הנכס).

  עורך דין לרכישת דירה

  רכישת דירה היא ככל הנראה העסקה המורכבת ביותר שאדם פרטי מבצע במהלך חייו – גם מבחינת סכום הכסף שמעורב בה וגם מבחינת המכשולים שעלולים לצוץ במהלך הדרך. מימוש הזדמנות ללא תקלות והפתעות לא נעימות מחייב קבלת ייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע רלוונטיים: מומחה למשכנתאות שיפחית את עלות ההלוואה ככל האפשר, מהנדס מוסמך שיבצע בדק בית יסודי ויאתר ליקויים מבניים – ועו"ד מקרקעין מיומן. התרומה של עורך דין לרכישת דירה משמעותית במיוחד לנוכח ההיבטים המשפטיים הרבים שכרוכים בעסקה זו, היבטים שבאופן טבעי הציבור הרחב לא בקיא בהם. משרד עורכי הדין שפי – בוזגלו מתמחה בתחום המקרקעין וכבר סייע לרוכשי דירות רבים להשלים את הקנייה בתנאים אופטימליים ובראש שקט באמת.

  קידום משרד עורכי דין קידום משרד עורכי דין