לייעוץ ראשוני או תיאום פגישה

  עורך דין מקרקעין בחיפה

  לחיפה יש תדמית מנומנמת במידה מסוימת, אבל בפועל מדובר בעיר גדולה – ה-3 בגודלה בארץ – ומודרנית שיש בה לא מעט התרחשויות. גם שוק הנדל"ן בעיר הכרמל מתאפיין בפעילות ערה, ולכן גם הביקוש לשירותים השונים שמספק עורך דין מקרקעין בחיפה גבוה. בכל מצב שבו נדרשת עזרת איש מקצוע בעל בקיאות ספציפית זו, חשוב לבחור באופן מושכל, כך שהתועלת מהייעוץ והליווי המשפטיים תהיה מקסימלית. משרד עו"ד שפי-בוזגלו הוא הכתובת המתאימה לכל השירותים בתחום המקרקעין, הן בזכות הניסיון שהצטבר במשרד והן בזכות המחויבות המלאה לעמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

  עורך דין מקרקעין בחיפה והקריות

  * קנייה או מכירה של דירה (או כל נכס אחר) – הסכם מכר הינו חוזה מורכב מטבעו, גם כשלכאורה יש הסכמה מלאה בין הצדדים לגבי כל הסוגיות השונות. במקרה של מכירת דירה הליווי המשפטי עשוי לחסוך תשלומי מיסים גבוהים ולא הכרחיים, כך שהוא כדאי במיוחד.

  * ייזום פרויקט התחדשות עירונית – תמ"א 38 – פינוי בינוי – כמו ישובים רבים אחרים, גם בחיפה ניתן לראות תנופת התפתחות ובפרט של פרויקטים של התחדשות עירונית, תמא 38 או פינוי בינוי. עו"ד מקרקעין שמכיר היטב את חיפה עוזר לדיירים להתנהל באופן מיטבי מול הקבלן, מול עיריית חיפה ומול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

  * העברת דירה במתנה – פרוצדורה שיש לבצע בדיוק לפי הנהלים, כך שהעברת הדירה אכן תיחשב כמתנה ולא תהיה כרוכה בתשלום מיסים.

  * תביעה בגין ליקויי בנייה – אמנם הבנייה בחיפה מתאפיינת ברמה גבוהה, אבל למי שקיבל דירה מקבלן וגילה בה ליקויים חמורים מומלץ לפנות אל עו"ד מקרקעין על-מנת למצות את זכויותיו.

  שירות קשוב ונחוש

  עורך דין מקרקעין בחיפה מטפל כאמור במגוון רחב של סוגיות ועסקאות שיש להן גם השלכות משפטיות. על-מנת לספק את מלוא התועלת האפשרית נדרשים קשב מלא ללקוחות, היכרות עם דיני המקרקעין לפרטי פרטים, במקרים רבים גם היכרות מעמיקה עם עיריית חיפה והמחלקות הרלוונטיות בה, נחישות ויושרה. עם עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו תוכלו לסמן V על כל האיכויות הנ"ל, ובנוסף לדעת שהשירות יינתן לכם בזמינות גבוהה ועל בסיס ניסיון יקר ערך.

  Credit: Pixabay.com

  עורך דין נדל"ן בחיפה

  שוק הנדל"ן בחיפה מתאפיין בפעילות ערה, כפי שמצופה מעיר גדולה שחיים בה כ-300,000 בני אדם. בכל העסקאות שמתבצעות מדי יום מעורבים באופן טבעי סכומי כסף גדולים, וגם בהיבטים אחרים ישנה מורכבות של ממש. בהתאם כדאי מאוד להיעזר בידע ובניסיון של עורך דין נדל"ן בחיפה שכבר ליווה בהצלחה עסקאות דומות. תחום ההתמחות של משרד עורכי הדין שפי בוזגלו הוא מקרקעין, ובנוסף לבקיאות המקצועית נהנים לקוחות המשרד מיחס חם ואכפתי.

  תחומי הפעילות של עורך דין נדל"ן בחיפה

  * עריכת חוזים – השירות הבסיסי של עו"ד מומחה לנדל"ן בחיפה הוא עריכת חוזים מכל הסוגים: הסכמי שכירות, הסכמי מכר, הסכמי שיתוף, פירוק שיתוף ועוד.

  * ייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית – מול היזם, מול הרשויות ומול כל גוף אחר שמעורב בתהליך. בנוסף מסייע עורך דין מיומן גם בשכנוע הדיירים המתלבטים.

  * ייעוץ בנושאי מיסוי – מס שבח, היטל השבחה, מס רכישה ועוד, על-מנת שלא תשלמו סכומים גבוהים יתר על המידה שלא לצורך. בהקשר זה כדאי לדעת כי במסגרת החוק ישנן דרכים שונות לקבל פטור ממס או לכל הפחות להקטין את חבות המס, וכדאי כמובן לנצל אותן.

  * התנהלות מול רשויות רלוונטיות – ובפרט לשכת רישום מקרקעין (הטאבו), כולל רישום הערות אזהרה, מתן אישורים נוטריונים ועוד.

  * טיפול בסוגיות שונות כגון חריגות בנייה או ליקויי בנייה – כדי למנוע נזקים חמורים ולהבטיח ראש שקט ללקוחות.

  שירות אחראי ותשומת לב מלאה לכל פרט ופרט

  האיכויות הנדרשות מעורכי דין שעוסקים בנדל"ן רבות ומגוונות: תשומת לב מלאה לפרטים, היכרות מעמיקה עם דיני המקרקעין השונים וגם עם האזור שבו הם פועלים (כך למשל עורך דין נדל"ן בחיפה חייב להכיר היטב את העיר על השכונות השונות שלה וגם את סביבתה), שקיפות, זמינות ויכולת להעביר מידע רב ולפעמים מורכב באופן שגם מי שאינו מומחה בתחום יוכל להבין – ולקבל את ההחלטות הנכונות. עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו מתאפיינים בכל האיכויות הנ"ל, ובזכותן יכולים להבטיח, וגם לקיים, שירות אחראי ורב תועלת במיוחד.

  שקט נפשי אמיתי לאורך כל הדרך

  אם ללא עורך דין קניית דירה בחיפה עלולה להסתבך, הרי שעם עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו מובטח לכם שקט נפשי אמיתי מהרגע הראשון ועד הרגע שבו תתרווחו בדירה החדשה שקניתם (או לחילופין תשכירו אותה, אם מדובר בנכס שנרכש למטרות השקעה). השירות שתקבלו במשרד שפי-בוזגלו מתאפיין בזמינות גבוהה, התנהלות אחראית מתוך הבנת חשיבות העסקה עבורכם ויכולת למצוא מענה נכון לכל צורך או תרחיש. עורכי הדין שפי ובוזגלו מקפידים על שקיפות מלאה, לרבות הסברים מפורטים לגבי כל פעולה וכל סעיף בהסכם, כך שתוכלו לקבל את ההחלטות האופטימליות.

  איך מתבצעת בעזרת עורך דין קניית דירה בחיפה?

  * אפס הפתעות – הבסיס של הליווי המשפטי הוא בדיקות מדוקדקות הן של הרישום בטאבו, הן של נסח הבית המשותף והתשריט שלו, הן של תיק הבניין במחלקת ההנדסה של עיריית חיפה והן מול רשם המשכונות. ביצוע כל הבדיקות הנ"ל ע"י עו"ד מקרקעין מיומן מבטיח אפס הפתעות לא נעימות אחרי החתימה של החוזה (למשל גילוי שעבוד שמוטל על הנכס, חריגות בנייה שהופכות להיות בעיה של הבעלים החדש ועוד).

  * הסכם מכר מדויק – שמשקף את האינטרסים של הרוכשים בכל נקודת זמן לאורך התהליך ועד לקבלת המפתחות והשלמת העברת הבעלות בטאבו. הסכם מכר שמנוסח ע"י עורך דין מנוסה מספק הגנה גם בפני תרחישים בעייתיים שונים כגון אי קבלת אישור למשכנתא, איחורים במסירת הנכס ועוד.

  עורך דין קניית דירה בחיפה

  חיפה מספקת לתושבים שלה רמת חיים גבוהה. הקרבה לטבע, שבחלקים של העיר נמצא ממש בתוך השכונות, חופי הים היפים, האווירה הנינוחה והחיבורים בין האנשים מייצרים שגרה נעימה במיוחד. כשמוסיפים לתמונה את רמת מחירי הנדל"ן, הנמוכה עדיין במידה ניכרת בהשוואה לתל אביב, התוצאה היא עניין רב סביב קניית דירות בחיפה. כמו במקומות אחרים בארץ, ללא עורך דין קניית דירה בחיפה עלולה להסתבך, ולכן מומלץ למצוא עו"ד מקרקעין טוב שמכיר היטב את העיר. משרד עורכי הדין שפי-בוזגלו פועל בחיפה וכבר סייע לרוכשי דירות רבים ליהנות מעסקה בתנאים אופטימיים ובראש שקט.

  קידום משרד עורכי דין קידום משרד עורכי דין