לייעוץ ראשוני או תיאום פגישה

  גביית חובות

  מה שמשותף לכל עסק ולכל אדם פרטי הוא שכולם מתנהלים עם כסף, ארגונים ואנשים פרטיים מנהלים מערכות יחסים באמצעות כסף. לכן אסור להתרשל או לחילופין להקל ראש בהליכי הגביה. לעיתים מערכות יחסים אלה עולות על סרטון וצצה לה מחלוקת כלכלית אשר מעכבת את תשלומי הכספים המגיעים לכם. כל עיכוב הנובע ממחסור בזמן או חוסר נעימות או כל סיבה אחרת מאלצת אותכם לוותר על הכסף שלכם. מהיום אין סיבה שהדבר הזה יקרה!!! משרדינו מתמחה באיתור חייבים וגביית החוב שלכם. אנו לא ניתן לכסף שלך ליפול בין הכיסאות, נמצא את החייבים ונוודא כי כספך אינו נשאר אצל החייב.

  מה ביכולתנו לעשות?

  כפי שצוין משרדינו יאתר את החייב בכל האמצעים הרלוונטיים, לאחר איתור החייה נפעל באסטרטגיה הטובה ביותר על מנת לוודא כי כספי הלקוח יגיעו בבטחה, בין מכתבי התראה לניהול משא מתן, הסדר תשלומים ועד לעיקולים של בחשבונות הבנק, נכסי מקרקעין, נכסי מיטלטלין ועוד.

  כל מנת לפשט את הדברים אסביר במקרו את העקרונות בגביית חובות:

  1. במידה ויש הוכחה על קיומו של החוב. "הוכחה" היא חוזה חתום, צ'ק, שטר חוב או פסק-דין. במקרים אילו פונים לחייב בכדי שישלם, אך לצערנו חייבים רבים בוחרים לא לשתף פעולה. לכן, אנו פונים אל ההוצאה לפועל ופותחים בתהליכים למימוש החוב.
  2. במידה ואין הוכחה לקיומו של החוב יש לפנות אל הערכה השיפוטית הרלוונטית, על מנת להוכיח את קיומו של החוב. לאחר קבלת פסק-דין ניתן לפנות להליך הגבייה, אך לצערנו גם כאן החייב לא תמיד משתף פעולה. ניתן לפנות אל ההוצאה לפועל בבקשה לביצוע פסק-דין.
  קידום משרד עורכי דין קידום משרד עורכי דין